Team

Kenneth Van Goethem

Kenneth Van Goethem

1

Opposite
33 jaar, 190cm

Millan Roelants

Millan Roelants

3

Midden
29 jaar, 193cm

Jeroen Oprins

Jeroen Oprins

6

Opposite
28 jaar, 202cm

Yarno De Leeuw

Yarno De Leeuw

8

Receptie-hoek
23 jaar, 190cm

Jef Vleugels

Jef Vleugels

9

Receptie-hoek
26 jaar, 194cm

Wannes De Beul

Wannes De Beul

10

Midden
31 jaar, 195cm

Tijs van der Maat

Tijs van der Maat

11

Midden
27 jaar, 193cm

Stef Van Heyste

Stef Van Heyste

12

Setter
26 jaar, 192cm

Kristof Proost

Kristof Proost

13

Setter
35 jaar, 200cm

Jarne Frans

Jarne Frans

14

Libero
23 jaar, 180cm

Lasse Van Genechten

Lasse Van Genechten

15

Opposite
18 jaar, 200cm

Thibault Detandt

Thibault Detandt

17

Receptie-hoek
31 jaar, 192cm

Staff

Sacha Koulberg

Sacha Koulberg

T1

Trainer

Roy Van Heurck

Roy Van Heurck

T2

Assistant-Coach

Bram Van Herck

Bram Van Herck

T3

Assistant-Coach

Céline Massonet

Céline Massonet

K

Kiné & Physical

Tijs Zeuwts

Tijs Zeuwts

K

Kiné & Physical

Koen Embrechts

Koen Embrechts

P

Physical Coach

Rudi Brison

Rudi Brison

TM

Teammanager

Jan Van Rompay

Jan Van Rompay

TB

Teambegeleider

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Hellvoc Hemiksem-schelle A10820028
02.Brabo Men10712025
03.Bw Nivelles A10702123
04.Vt Marke-webis Wevelgem9611121
05.Rembert Torhout Heren A11431319
06.Envol Herve Mortroux Thimister Vbc10411415
07.Vc Syneton Klein Brabant Puurs10320513
08a.Vt Safesign Hasselt10222412
08b.Volley Noorderkempen A10303412
10.Kvc Zoersel A9212410
11.Amigos Van Pelt Sint-antonius Zoersel A1012168
12.Mendo Booischot A901264
13.Topsport School Vilvoorde1001092

Kalender

Nieuws

Interfreight Brabo Men houden de punten thuis tegen Nivelles

29 nov

Interfreight Brabo Men houden de punten thuis tegen Nivelles

Brabo Men

De Interfreight Brabo Men versloegen zaterdag Nivelles. De mannen waren met een 3-1-eindstand te sterk voor het nummer drie...

Reds winnen van Puurs

24 nov

Reds winnen van Puurs

Brabo Men

De match tegen Puurs eindigde op 1-3. Hiermee kunnen de mannen zich na een spannende match trots de overwinnaars...

Ga mee op verplaatsing met de Reds naar Waremme

25 okt

Ga mee op verplaatsing met de Reds naar Waremme

Brabo Men

Op zondag 30 oktober nemen onze Interfreight Brabo Men het op tegen Waremme in de achtste finales van de...

Wij zijn fiere partner van Interfreight Brabo Antwerp Volley Team

Door onze website te gebruiken, verklaart u zich akkoord met onze Cookie Policy en Privacy Policy.

OKMeer informatie.