Team

Joppe Wolters

Joppe Wolters

2

Midden
18 jaar

Fallou Mbacké

Fallou Mbacké

3

Opposite
20 jaar

Robin Blondeel

Robin Blondeel

4

Setter
36 jaar

Gorik Lantsoght

Gorik Lantsoght

5

Libero
18 jaar

Jeroen Oprins

Jeroen Oprins

6

Opposite
29 jaar, 202cm

Vincent Jacobs

Vincent Jacobs

7

Receptie-hoek
22 jaar

Yarno De Leeuw

Yarno De Leeuw

8

Receptie-hoek
24 jaar, 190cm

Jef Vleugels

Jef Vleugels

9

Receptie-hoek
27 jaar, 194cm

Wannes De Beul

Wannes De Beul

10

Midden
32 jaar, 195cm

Daan Spiessens

Daan Spiessens

11

Midden
18 jaar

Antony Moga

Antony Moga

12

Setter
20 jaar

Ilian Sterckx

Ilian Sterckx

14

Receptie-hoek
21 jaar

Lasse Van Genechten

Lasse Van Genechten

15

Opposite
19 jaar, 200cm

Jorrit Jespers

Jorrit Jespers

16

Libero
26 jaar

Staff

Raf Vekemans

Raf Vekemans

T1

Coach

Roy Van Heurck

Roy Van Heurck

T2

Assistant-Coach

Céline Massonet

Céline Massonet

K

Kiné & Physical

Koen Embrechts

Koen Embrechts

P

Physical Coach

Dr. Jeroen Stappers

Dr. Jeroen Stappers

Dr

Ploegarts

Rudi Brison

Rudi Brison

TM

Teammanager

Jan Van Rompay

Jan Van Rompay

TB

Teambegeleider

Elien van der Burgt

Elien van der Burgt

S

Scout

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Vt Marke-webis Wevelgem242011263
02.Brabo Men241920361
03.Hellvoc Hemiksem-schelle A241515352
04.Vamos Stekene - Sint-gillis-waas A241143644
05.V.c. Puurs - Sint-amands A241311942
06.Bw Nivelles24953740
07.Servantes Volley Noorderkempen A249221133
08.Vc Feniks Haacht247421131
09.Rembert Torhout Heren A246261028
10.Mendo Booischot A246231325
11.Vt Safesign Hasselt245321423
12.Kvc Zoersel A242351417
13.Topsport School Vilvoorde24130209

Kalender

Nieuws

Men eindigen ijzersterk seizoen met overwinning bij Topsportschool Vilvoorde

16 apr

Men eindigen ijzersterk seizoen met overwinning bij Topsportschool Vilvoorde

Brabo Men

Met negen opeenvolgende overwinningen in alle competities hebben de mannen een perfect seizoenseinde gespeeld. Maar 21 op 21 was...

Dubbele bekerwinst voor Ladies en Men

2 apr

Dubbele bekerwinst voor Ladies en Men

Brabo Ladies | Brabo Men

Het paasweekend kon niet beter gaan voor Interfreight Brabo Antwerp. Zowel de mannen als de vrouwen wonnen de Beker...

Beleef de finales van de Beker van Antwerpen in de Arena!

21 mrt

Beleef de finales van de Beker van Antwerpen in de Arena!

Antwerp4Volley | Brabo Ladies | Brabo Men | Club

Op zaterdag 30 maart en maandag 1 april staan de finales van de Beker van Antwerpen op het programma....

Wij zijn fiere partner van Interfreight Brabo Antwerp Volley Team

Door onze website te gebruiken, verklaart u zich akkoord met onze Cookie Policy en Privacy Policy.

OKMeer informatie.