Team

Warre Vandecruys

Warre Vandecruys

1

Opposite
19 jaar, 196cm

Joppe Wolters

Joppe Wolters

2

Midden
19 jaar

Warre van der Maat

Warre van der Maat

4

Receptie-hoek
21 jaar, 186cm

Gorik Lantsoght

Gorik Lantsoght

5

Libero
18 jaar

Jeroen Oprins

Jeroen Oprins

6

Opposite
29 jaar, 202cm

Vincent Jacobs

Vincent Jacobs

7

Receptie-hoek
22 jaar

Yarno De Leeuw

Yarno De Leeuw

8

Receptie-hoek
25 jaar, 190cm

Jef Vleugels

Jef Vleugels

9

Receptie-hoek
27 jaar, 194cm

Wannes De Beul

Wannes De Beul

10

Midden
33 jaar, 195cm

Antony Moga

Antony Moga

12

Setter
20 jaar

Luca Van Coninckxloey

Luca Van Coninckxloey

12

Midden
26 jaar

Ilian Sterckx

Ilian Sterckx

14

Receptie-hoek
22 jaar

Lasse Van Genechten

Lasse Van Genechten

15

Opposite
19 jaar, 200cm

Jan Van Hoeck

Jan Van Hoeck

17

Setter
28 jaar, 192cm

Staff

Raf Vekemans

Raf Vekemans

T1

Coach

Roy Van Heurck

Roy Van Heurck

T2

Assistant-Coach

Elien van der Burgt

Elien van der Burgt

S

Scout

Céline Massonet

Céline Massonet

K

Kiné & Physical

Koen Embrechts

Koen Embrechts

P

Physical Coach

Dr. Jeroen Stappers

Dr. Jeroen Stappers

Dr

Ploegarts

Rudi Brison

Rudi Brison

TM

Teammanager

Thomas Rossie

Thomas Rossie

TM

Team Manager

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Vt Marke-webis Wevelgem242011263
02.Brabo Men241920361
03.Hellvoc Hemiksem-schelle A241515352
04.Vamos Stekene - Sint-gillis-waas A241143644
05.V.c. Puurs - Sint-amands A241311942
06.Bw Nivelles24953740
07.Servantes Volley Noorderkempen A249221133
08.Vc Feniks Haacht247421131
09.Rembert Torhout Heren A246261028
10.Mendo Booischot A246231325
11.Vt Safesign Hasselt245321423
12.Kvc Zoersel A242351417
13.Topsport School Vilvoorde24130209

Kalender

Nieuws

Een licht vernieuwd team voor de Men

10 jun

Een licht vernieuwd team voor de Men

Brabo Men

Met (opnieuw) de Beker van Antwerpen op het palmares mag Thuismakers Brabo Antwerp zich klaarmaken voor de Lotto Volley...

INTERFREIGHT BRABO ANTWERP VT promoveert naar de Lotto Volley League

16 mei

INTERFREIGHT BRABO ANTWERP VT promoveert naar de Lotto Volley League

Brabo Men

Met trots kondigen wij aan dat onze herenploeg, INTERFREIGHT BRABO ANTWERP VT, na een fantastisch seizoen als vice-kampioen in...

Men eindigen ijzersterk seizoen met overwinning bij Topsportschool Vilvoorde

16 apr

Men eindigen ijzersterk seizoen met overwinning bij Topsportschool Vilvoorde

Brabo Men

Met negen opeenvolgende overwinningen in alle competities hebben de mannen een perfect seizoenseinde gespeeld. Maar 21 op 21 was...

Wij zijn fiere partner van Thuismakers Brabo Antwerp Volley Team

Door onze website te gebruiken, verklaart u zich akkoord met onze Cookie Policy en Privacy Policy.

OKMeer informatie.