Team

Anouck Van Bouwel

Anouck Van Bouwel

2

Receptie-hoek
20 jaar, 180cm

Caitlin Van de Perre

Caitlin Van de Perre

3

Receptie-hoek
20 jaar, 174cm

Eline Fieremans

Eline Fieremans

5

Setter
19 jaar, 171cm

Lynne Vandriessche

Lynne Vandriessche

6

Midden
21 jaar, 187cm

Julie Alaerts

Julie Alaerts

7

Receptie-hoek
18 jaar, 177cm

Britt Ruysschaert

Britt Ruysschaert

8

Receptie-hoek
28 jaar, 176cm

Sara De Donder

Sara De Donder

9

Setter
22 jaar, 176cm

Sarah Cools

Sarah Cools

10

Midden
25 jaar, 188cm

Famke Boonstra

Famke Boonstra

11

Receptie-hoek
21 jaar, 192cm

Lotte Van Dyck

Lotte Van Dyck

12

Opposite
21 jaar, 192cm

Lize Timmermans

Lize Timmermans

13

Midden
23 jaar, 179cm

Luna Van Peer

Luna Van Peer

14

Libero
22 jaar, 170cm

Staff

Cristina Moga

Cristina Moga

T1

Head Coach

Wim Jansen

Wim Jansen

T2

Assistant-Coach

Bram Van Herck

Bram Van Herck

T3

Assistant-Coach

Jana Bosmans

Jana Bosmans

T4

Scout

Céline Massonet

Céline Massonet

K

Kiné & Physical

Tom Claes

Tom Claes

TB

Teambegeleider

Jean-Marie Vankerkhove

Jean-Marie Vankerkhove

TM

Team Manager

Jan Van Rompay

Jan Van Rompay

TB

Teambegeleider

Kris Van de Berckt

Kris Van de Berckt

L

Logistic Manager

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Vc Oudegem A11901128
02.Asterix Avo11810226
03a.Vdk Bank Gent Damesvolley A10720125
03b.E.s. Charleroi Volley12712225
05.Hermes Rekkenshop Oostende A10600418
06.Brabo Ladies10411415
07.Jaraco Lvl Genk11311612
08.Tchalou Volley1111277
09.Fixit Volley Kalmthout A12110105
10.Volley Haasrode Leuven A1000191

Kalender

Nieuws

Ladies verslaan Charleroi in eigen huis

1 feb

Ladies verslaan Charleroi in eigen huis

Brabo Ladies

De Interfreight Brabo Antwerp Ladies wonnen zaterdag met 3-1 van Charleroi en pakken negen op negen in januari. De...

Après-Ski Party 18 februari

31 jan

Après-Ski Party 18 februari

Brabo Boys | Brabo Girls | Brabo Ladies | Brabo Men | Club

Zaterdag 18 Februari 2023 wordt de Arena voor de eerste keer omgetoverd tot één bruisende après-skistube met top nationale...

Winnende loten tombola 2022-2023

23 jan

Winnende loten tombola 2022-2023

Brabo Boys | Brabo Girls | Brabo Ladies | Brabo Men | Club

De tombola was dit jaar wederom een grote hit. Hieronder vinden jullie de winnende lotnummers terug! Heb jij gewonnen?...

Wij zijn fiere partner van Interfreight Brabo Antwerp Volley Team

Door onze website te gebruiken, verklaart u zich akkoord met onze Cookie Policy en Privacy Policy.

OKMeer informatie.