Team

Anouck Van Bouwel

Anouck Van Bouwel

2

Receptie-hoek
20 jaar, 180cm

Caitlin Vandeperre

Caitlin Vandeperre

3

Receptie-hoek
20 jaar, 174cm

Noor Van Den Heede

Noor Van Den Heede

4

Midden
21 jaar, 186cm

Lynne Vandriessche

Lynne Vandriessche

6

Midden
21 jaar, 187cm

Julie Alaerts

Julie Alaerts

7

Receptie-hoek
18 jaar, 172cm

Britt Ruysschaert

Britt Ruysschaert

8

Setter
21 jaar, 176cm

Sara De Donder

Sara De Donder

9

Setter
22 jaar, 176cm

Sara Cools

Sara Cools

10

Midden
25 jaar, 188cm

Clara Wellens

Clara Wellens

11

Receptie-hoek
22 jaar, 184cm

Lotte Van Dyck

Lotte Van Dyck

12

Opposite
21 jaar, 192cm

Lize Timmermans

Lize Timmermans

13

Midden
23 jaar, 179cm

Luna Van Peer

Luna Van Peer

14

Libero
21 jaar, 170cm

Katrien Vanheusden

Katrien Vanheusden

15

Libero
21 jaar, 175cm

Lotte Notelaers

Lotte Notelaers

17

Setter
24 jaar, 172cm

Staff

Cristina Moga

Cristina Moga

T1

Head Coach

Tom Claes

Tom Claes

T2

Assistant-Coach

Wim Jansen

Wim Jansen

T3

Assistant-Coach

Jordi Vermeulen

Jordi Vermeulen

K

Kine

Beau De Maasschalck

Beau De Maasschalck

P

Physical Trainer

Jean-Marie Vankerkhove

Jean-Marie Vankerkhove

TM

Team Manager

Jan Van Rompay

Jan Van Rompay

TM

Team Support

Kris Van de Berckt

Kris Van de Berckt

L

Logistic Manager

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Vdk Gent Dames Volley A9900027
02.Jaraco Lvl Genk10600418
03.Vc Oudegem A9411315
04.Charleroi Volley7402114
05.Hermes Rekkenshop Oostende7401213
06.Asterix Avo7220310
07.Brabo Ladies712047
08.Tchalou Volley710154
09.Volley Saturnus Michelbeke900090

Kalender

Nieuws

Ook dit weekend geen wedstrijden

21 jan

Ook dit weekend geen wedstrijden

Brabo Ladies | Brabo Men

Onze spelers en speelsters zullen nog minstens een week langer moeten wachten om terug in actie te komen want...

Wedstrijden van Ladies en Men uitgesteld

15 jan

Wedstrijden van Ladies en Men uitgesteld

Brabo Ladies | Brabo Men

Door een coronabesmetting gaat de uitwedstrijd van onze Men tegen Hellvoc, normaal gepland voor vanavond, niet door. Bovendien moeten...

Geen toeschouwers bij wedstrijden

13 dec

Geen toeschouwers bij wedstrijden

Brabo Boys | Brabo Girls | Brabo Ladies | Brabo Men | Webshop

De regeringen van ons land hebben nieuwe maatregelen aangekondigd in een poging om het coronavirus in te dijken. Ook...

Wij zijn fiere partner van Interfreight Brabo Antwerp Volley Team

Door onze website te gebruiken, verklaart u zich akkoord met onze Cookie Policy en Privacy Policy.

OKMeer informatie.