Team

Youna Coens

Youna Coens

1

Receptie-hoek

Nelle Lauwers

Nelle Lauwers

2

Setter

Margaux Swinnen

Margaux Swinnen

3

Midden

Zita Mermans

Zita Mermans

4

Opposite

Lotte Pelkmans

Lotte Pelkmans

5

Receptie-hoek

Stien Gorissen

Stien Gorissen

6

Receptie-hoek

Nora De Beule

Nora De Beule

7

Receptie-hoek

Amy Ost

Amy Ost

8

Setter

Sarah Boeckx

Sarah Boeckx

9

Midden

Helga Wuytens

Helga Wuytens

10

Midden

Caro Van Hooydonck

Caro Van Hooydonck

12

Receptie-hoek

Toni Van Segbroeck

Toni Van Segbroeck

13

Libero

Jill Van Donink

Jill Van Donink

14

Libero

Lucia De Broe

Lucia De Broe

15

Libero

Staff

Wim Eennaes

Wim Eennaes

T1

Head Coach

Liesbet Van Breedam

Liesbet Van Breedam

T2

Assistant-Coach

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Hellvoc Hemiksem-schelle A221461155
02.Velvoc Veltem Beisem A221434152
03a.Volley Heist Dames221232544
03b.Volley Haasrode Leuven B221224444
05.Mavoc-mechelen A221125442
06.Brabo Girls221114639
07.Mortsel Volley Antwerpen A221032738
08.Vc Smash Lier A226321126
09.Bovoc Bouwel A226301324
10.Bruxelles Est Vc222251315
11.Barbar Ixelles Volley222211710
12.Topsport School Vilvoorde22022186

Kalender

Nieuws

Arena Party wordt uitgesteld

26 apr

Arena Party wordt uitgesteld

Brabo Boys | Brabo Girls | Brabo Ladies | Brabo Men

De Arena Party, die op zaterdag 30 april gepland stond, wordt uitgesteld naar een latere datum.   We hopen...

Ladies spelen voor 5e plaats na winst in eliminatiewedstrijden

29 mrt

Ladies spelen voor 5e plaats na winst in eliminatiewedstrijden

Brabo Boys | Brabo Girls | Brabo Ladies | Brabo Men

De Ladies zijn zeker van het behoud. Cristina Moga en co hebben Charleroi uitgeschakeld in de eliminatiewedstrijden en mogen...

Geen toeschouwers bij wedstrijden

13 dec

Geen toeschouwers bij wedstrijden

Brabo Boys | Brabo Girls | Brabo Ladies | Brabo Men | Webshop

De regeringen van ons land hebben nieuwe maatregelen aangekondigd in een poging om het coronavirus in te dijken. Ook...

Wij zijn fiere partner van Interfreight Brabo Antwerp Volley Team

Door onze website te gebruiken, verklaart u zich akkoord met onze Cookie Policy en Privacy Policy.

OKMeer informatie.