Team

Youna Coens

Youna Coens

1

Receptie-hoek

Nelle Lauwers

Nelle Lauwers

2

Setter

Margaux Swinnen

Margaux Swinnen

3

Midden

Zita Mermans

Zita Mermans

4

Opposite

Lotte Pelkmans

Lotte Pelkmans

5

Receptie-hoek

Stien Gorissen

Stien Gorissen

6

Receptie-hoek

Nora De Beule

Nora De Beule

7

Receptie-hoek

Amy Ost

Amy Ost

8

Setter

Sarah Boeckx

Sarah Boeckx

9

Midden

Helga Wuytens

Helga Wuytens

10

Midden

Caro Van Hooydonck

Caro Van Hooydonck

12

Receptie-hoek

Toni Van Segbroeck

Toni Van Segbroeck

13

Libero

Jill Van Donink

Jill Van Donink

14

Libero

Lucia De Broe

Lucia De Broe

15

Libero

Staff

Wim Eennaes

Wim Eennaes

T1

Head Coach

Liesbet Van Breedam

Liesbet Van Breedam

T2

Assistant-Coach

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Hellvoc Hemiksem-schelle A131021035
02.Velvoc Veltem Beisem A10802026
03a.Volley Haasrode Leuven B11711224
03b.Mavoc-mechelen A13622324
05.Mortsel Volley Antwerpen A14531522
06.Brabo Girls13513420
07.Volley Heist Dames10431219
08.Vc Smash Lier A11321514
09.Bovoc Bouwel A11310711
10.Bruxelles Est Vc1010275
11.Topsport School Vilvoorde1201294
12.Barbar Ixelles Volley1001182

Kalender

Nieuws

Geen toeschouwers bij wedstrijden

13 dec

Geen toeschouwers bij wedstrijden

Brabo Boys | Brabo Girls | Brabo Ladies | Brabo Men | Webshop

De regeringen van ons land hebben nieuwe maatregelen aangekondigd in een poging om het coronavirus in te dijken. Ook...

Wij zijn fiere partner van Interfreight Brabo Antwerp Volley Team

Door onze website te gebruiken, verklaart u zich akkoord met onze Cookie Policy en Privacy Policy.

OKMeer informatie.