Team

Nash Van Drom

Nash Van Drom

1

Midden
19 jaar, 190cm

Roan Basslé

Roan Basslé

2

Receptie-hoek
18 jaar, 196cm

Victor Lindemeier

Victor Lindemeier

3

Libero
22 jaar, 176cm

Warre van der Maat

Warre van der Maat

4

Receptie-hoek
21 jaar, 186cm

Gorik Lantsoght

Gorik Lantsoght

5

Receptie-hoek
18 jaar, 186cm

Jarne Van Eyndt

Jarne Van Eyndt

7

Setter
23 jaar, 194cm

Jonas Bockx

Jonas Bockx

8

Libero
21 jaar, 181cm

Dries van der Maat

Dries van der Maat

10

Receptie-hoek
26 jaar, 185cm

Ilias Rossie

Ilias Rossie

11

Setter
21 jaar, 184cm

Kenneth Mylemans

Kenneth Mylemans

12

Midden
29 jaar, 190cm

Xabi Van Drom

Xabi Van Drom

13

Midden
19 jaar, 199cm

Lasse Van Genechten

Lasse Van Genechten

16

Opposite
19 jaar, 200cm

Staff

Thomas Rossie

Thomas Rossie

T1

Coach

Roy Van Heurck

Roy Van Heurck

T2

Assistant-Coach

Céline Massonet

Céline Massonet

K

Kiné & Physical

Koen Embrechts

Koen Embrechts

P

Physical Coach

Jan Van Rompay

Jan Van Rompay

TB

Teambegeleider

Sara Garcia Garrote

Sara Garcia Garrote

HH

Head Of Hospitalilty

Kris van der Maat

Kris van der Maat

HT

Head Of Technics

Theo Lantsoght

Theo Lantsoght

HE

Head Of Entertainment

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Volley Haasrode Leuven B221802256
02.Fh Nijlen A221711354
03.Golazo Averbode A22854538
04a.Hellvoc Hemiksem-schelle B22772637
04b.Brabo Boys22942737
06.Kvc Zoersel B22933736
07.Stalvoc Allimex Beverlo A221012934
08.B.v.c. Balen A228401032
09.Amigos Van Pelt Sint-antonius Zoersel B226241026
10.Lizards Lubbeek-leuven A225241123
11.Mendo Booischot C223151316
12.Mortsel Volley Antwerpen A22112187

Kalender

Nieuws

Ontdek hier het resultaat van de tombola-trekking

4 mrt

Ontdek hier het resultaat van de tombola-trekking

Brabo Boys | Brabo Girls | Brabo Ladies | Brabo Men | Club

Afgelopen zaterdag werden de prijzen verdeeld tijdens de trekking na de wedstrijd van onze mannen. Ontdek hieronder of jou...

Ontdek Onze Exclusieve Biermanden

12 dec

Ontdek Onze Exclusieve Biermanden

Brabo Boys | Brabo Men | Business Club | Club | Webshop

Ontdek Onze Exclusieve Biermanden – Het Perfecte Geschenk voor de Feestdagen! 🍻🎁 De feestdagen naderen snel, en wat is...

Men keren met lege handen terug uit Wevelgem

26 sep

Men keren met lege handen terug uit Wevelgem

Brabo Boys | Brabo Girls | Brabo Men

De eerste uitwedstrijd van het seizoen, bij Marke-Webis Wevelgem, eindigde in een nederlaag voor de Men. De regerende kampioen...

Wij zijn fiere partner van Interfreight Brabo Antwerp Volley Team

Door onze website te gebruiken, verklaart u zich akkoord met onze Cookie Policy en Privacy Policy.

OKMeer informatie.