Team

Kenneth Mylemans

Kenneth Mylemans

1

Receptie-hoek

Bran Boets

Bran Boets

2

Midden

Lander Leyssen

Lander Leyssen

3

Setter

Warre Van der Maat

Warre Van der Maat

4

Libero

Gorik Lantsoght

Gorik Lantsoght

5

Receptie-hoek

Jarne Van Eyndt

Jarne Van Eyndt

7

Setter

Jonas Bockx

Jonas Bockx

8

Libero

César Pays

César Pays

9

Midden

Kobe Celen

Kobe Celen

10

Receptie-hoek

Maan Delen

Maan Delen

11

Receptie-hoek

Yanou Philipsen

Yanou Philipsen

12

Opposite

Xabi Van Drom

Xabi Van Drom

13

Midden

Yannis Simons

Yannis Simons

14

Opposite

Staff

Bram Van Herck

Bram Van Herck

T1

Head Coach

Jef Joris

Jef Joris

P

Physical Trainer

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Sporta Brussels Volley121100133
02.Hz 93 Hofstade-zemst A111001031
03.Bw Nivelles10710223
04.Hellvoc Hemiksem-schelle B13530521
05a.Volley Haasrode Leuven B10610320
05b.Gimm-e Waasland Kruibeke A11602320
07.Volley Eternit Kapelle-op-den-bos A12512419
08.Bruxelles Est Vc B12411615
09.Brabo Boys1221189
10.Topsport School Vilvoorde1312198
11.Charleroi Volley1220197
12.C.a.p.c.i.-wb12101104

Kalender

Nieuws

Geen toeschouwers bij wedstrijden

13 dec

Geen toeschouwers bij wedstrijden

Brabo Boys | Brabo Girls | Brabo Ladies | Brabo Men | Webshop

De regeringen van ons land hebben nieuwe maatregelen aangekondigd in een poging om het coronavirus in te dijken. Ook...

Wij zijn fiere partner van Interfreight Brabo Antwerp Volley Team

Door onze website te gebruiken, verklaart u zich akkoord met onze Cookie Policy en Privacy Policy.

OKMeer informatie.