Brabo Men

Topsport School Vilvoorde

wo 2 feb

20u00

EVC Vilvoorde

Competitie

Brabo Men

Brabo Ladies

Brabo Ladies

za 29 jan

20u30

Sporthal Arena, Deurne

Competitie

Vdk Gent Dames Volley A

KalenderTeamsBusiness Club

Nieuws

Ook dit weekend geen wedstrijden

21 jan

Ook dit weekend geen wedstrijden

Brabo Ladies | Brabo Men

Onze spelers en speelsters zullen nog minstens een week langer moeten wachten om terug in actie te komen want...

Wedstrijden van Ladies en Men uitgesteld

15 jan

Wedstrijden van Ladies en Men uitgesteld

Brabo Ladies | Brabo Men

Door een coronabesmetting gaat de uitwedstrijd van onze Men tegen Hellvoc, normaal gepland voor vanavond, niet door. Bovendien moeten...

Nieuwe website

16 dec

Nieuwe website

Webshop

Welkom op onze nieuwe website! Nieuwe website De kerstman arriveerde al vroeg dit jaar. En hij bracht deze gloednieuwe...

Grote wijnverkoop ism Halewijn

14 dec

Grote wijnverkoop ism Halewijn

Webshop

Naar jaarlijkse gewoonte organiseren we een grote wijnverkoop. Deze actie loopt in samenwerking met onze partner Halewijn (www.halewijn.be), specialist...

Geen toeschouwers bij wedstrijden

13 dec

Geen toeschouwers bij wedstrijden

Brabo Boys | Brabo Girls | Brabo Ladies | Brabo Men | Webshop

De regeringen van ons land hebben nieuwe maatregelen aangekondigd in een poging om het coronavirus in te dijken. Ook...

Uitslagen Grote Clubtombola

24 nov

Uitslagen Grote Clubtombola

Club

Op zaterdag 20 november werd na de thuiswedstrijd INTERFREIGHT BRABO ANTWERP – HOLLEBEEKHOEVE VOLLEY NOORDERKEMPEN (uitslag 3-0) de trekking...

Volgende events

Brabo Teams

Brabo Antwerp Ladies

Brabo Antwerp Ladies

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Vdk Gent Dames Volley A9900027
02.Jaraco Lvl Genk10600418
03.Vc Oudegem A9411315
04.Charleroi Volley7402114
05.Hermes Rekkenshop Oostende7401213
06.Asterix Avo7220310
07.Brabo Ladies712047
08.Tchalou Volley710154
09.Volley Saturnus Michelbeke900090

Laatste wedstrijd

Liga A

Competitie

Salle Ballens ASBL, Monceau

Volgende wedstrijd

Brabo Antwerp Men

Brabo Antwerp Men

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Brabo Men12911130
02.Axis Guibertin11821029
03.Amigos Van Pelt Sint-antonius Zoersel A13722227
04.Hollebeekhoeve Volley Noorderkempen A13640326
05a.Hellvoc Hemiksem-schelle A11610420
05b.Bw Nivelles12602420
07.V.c. Zoersel A12413417
08a.Vt Marke-webis Wevelgem A12412516
08b.Vc Syneton Klein Brabant Puurs13412616
10.Envol Herve Mortroux Thimister Vbc14411815
11.Mendo Booischot A10311512
12.Vc Feniks Haacht A12200106
13.Topsport School Vilvoorde13011113

Laatste wedstrijd

Nationale A

Competitie

Sportcomplex Zoersel

Volgende wedstrijd

Brabo Antwerp Girls

Brabo Antwerp Girls

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Hellvoc Hemiksem-schelle A131021035
02.Velvoc Veltem Beisem A10802026
03a.Volley Haasrode Leuven B11711224
03b.Mavoc-mechelen A13622324
05.Mortsel Volley Antwerpen A14531522
06.Brabo Girls13513420
07.Volley Heist Dames10431219
08.Vc Smash Lier A11321514
09.Bovoc Bouwel A11310711
10.Bruxelles Est Vc1010275
11.Topsport School Vilvoorde1201294
12.Barbar Ixelles Volley1001182

Laatste wedstrijd

Volgende wedstrijd

Brabo Antwerp Boys

Brabo Antwerp Boys

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Sporta Brussels Volley121100133
02.Hz 93 Hofstade-zemst A111001031
03.Bw Nivelles10710223
04.Hellvoc Hemiksem-schelle B13530521
05a.Volley Haasrode Leuven B10610320
05b.Gimm-e Waasland Kruibeke A11602320
07.Volley Eternit Kapelle-op-den-bos A12512419
08.Bruxelles Est Vc B12411615
09.Brabo Boys1221189
10.Topsport School Vilvoorde1312198
11.Charleroi Volley1220197
12.C.a.p.c.i.-wb12101104

Laatste wedstrijd

Volgende wedstrijd

Wij zijn fiere partner van Interfreight Brabo Antwerp Volley Team

Door onze website te gebruiken, verklaart u zich akkoord met onze Cookie Policy en Privacy Policy.

OKMeer informatie.