Brabo Men

Brabo Men

do 8 dec

21u00

Sporthal Arena, Deurne

Competitie

Volley Noorderkempen A

Brabo Ladies

Brabo Ladies

za 10 dec

18u00

Sporthal Arena, Deurne

Competitie

Vdk Bank Gent Damesvolley A

KalenderTeamsBusiness Club

Nieuws

Ladies zegevieren in Arenahal

1 dec

Ladies zegevieren in Arenahal

Brabo Ladies

De Interfreight Brabo Antwerp Ladies hebben de volle buit gepakt tegen Haasrode Leuven. Antwerp was met 3-1 te sterk...

Interfreight Brabo Men houden de punten thuis tegen Nivelles

29 nov

Interfreight Brabo Men houden de punten thuis tegen Nivelles

Brabo Men

De Interfreight Brabo Men versloegen zaterdag Nivelles. De mannen waren met een 3-1-eindstand te sterk voor het nummer drie...

Reds winnen van Puurs

24 nov

Reds winnen van Puurs

Brabo Men

De match tegen Puurs eindigde op 1-3. Hiermee kunnen de mannen zich na een spannende match trots de overwinnaars...

Ladies keren terug zonder winst

23 nov

Ladies keren terug zonder winst

Brabo Ladies

Afgelopen zaterdag werd het niveau dat we gewend zijn van onze Ladies, niet behaald. Op verplaatsing bij Fixit Volley...

Schrijf je in voor de kerststages

5 nov

Schrijf je in voor de kerststages

Antwerp4Volley

Vier dagen volleybalplezier met Antwerp4volley in de kerstvakantie. Schrijf je nu in voor de kerststages op dinsdag 27, woensdag...

Ga mee op verplaatsing met de Reds naar Waremme

25 okt

Ga mee op verplaatsing met de Reds naar Waremme

Brabo Men

Op zondag 30 oktober nemen onze Interfreight Brabo Men het op tegen Waremme in de achtste finales van de...

Volgende events

Brabo Teams

Brabo Antwerp Ladies

Brabo Antwerp Ladies

Ranking

NrPloeg#3210P
01a.Vdk Bank Gent Damesvolley A5320013
01b.Vc Oudegem A5401013
01c.E.s. Charleroi Volley6312013
04.Asterix Avo5310111
05.Jaraco Lvl Genk520127
06a.Hermes Rekkenshop Oostende A520036
06b.Tchalou Volley511126
06c.Brabo Ladies511126
09.Fixit Volley Kalmthout A601052
10.Volley Haasrode Leuven A500141

Laatste wedstrijd

Volgende wedstrijd

Brabo Antwerp Men

Brabo Antwerp Men

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Hellvoc Hemiksem-schelle A10820028
02.Brabo Men10712025
03.Bw Nivelles A10702123
04.Vt Marke-webis Wevelgem9611121
05.Rembert Torhout Heren A11431319
06.Envol Herve Mortroux Thimister Vbc10411415
07.Vc Syneton Klein Brabant Puurs10320513
08a.Vt Safesign Hasselt10222412
08b.Volley Noorderkempen A10303412
10.Kvc Zoersel A9212410
11.Amigos Van Pelt Sint-antonius Zoersel A1012168
12.Mendo Booischot A901264
13.Topsport School Vilvoorde1001092

Laatste wedstrijd

Volgende wedstrijd

Brabo Antwerp Girls

Brabo Antwerp Girls

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Fixit Volley Kalmthout B9701122
02.Mortsel Volley Antwerpen A10521220
03.Mavoc Mechelen A9601219
04a.Brabo Girls9510317
04b.Fh Nijlen A9502217
06.Bovoc Bouwel A9420316
07a.Wolvertem Sporting A9311412
07b.Vc Syneton Klein Brabant Puurs A9311412
09.Amigos Van Pelt Sint-antonius Zoersel B921159
10.Vc Smash Lier A920076
11.Topsport School Vilvoorde900090

Laatste wedstrijd

Nationale 3

Competitie

Volgende wedstrijd

Brabo Antwerp Boys

Brabo Antwerp Boys

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Volley Noorderkempen B9900027
02a.Mortsel Volley Antwerpen A10710223
02b.Hellvoc Hemiksem-schelle B10621123
04.Amigos Van Pelt Sint-antonius Zoersel B10611221
05.Kvc Zoersel B10423119
06.Vc Heist Delhaize Herenthout A10232314
07.Brabo Boys10304313
08a.Mendo Booischot C10221511
08b.Kreg Rotselaar A10221511
10.Golazo Averbode Heren A9220510
11.Topsport School Vilvoorde1010275
12.Sporta Brussels Volley B10000100

Laatste wedstrijd

Volgende wedstrijd

Wij zijn fiere partner van Interfreight Brabo Antwerp Volley Team

Door onze website te gebruiken, verklaart u zich akkoord met onze Cookie Policy en Privacy Policy.

OKMeer informatie.