Brabo Men

Brabo Men

do 29 feb

21u00

Deurne, Sporthal Arena

Competitie

Vt Marke-webis Wevelgem

Brabo Ladies

Brabo Ladies

zo 25 feb

18u00

Deurne, Sporthal Arena

Competitie

Bevo Rekkenshop Roeselare

KalenderTeamsBusiness Club

Nieuws

Men openen nieuwe jaar met drie punten

30 jan

Men openen nieuwe jaar met drie punten

Brabo Men

Ze hebben er lang op moeten wachten, maar het nieuwe jaar is eindelijk van start gegaan voor de Interfreight...

Ladies grijpen naast de punten tegen Asterix

24 jan

Ladies grijpen naast de punten tegen Asterix

Brabo Ladies

De ladies konden geen punten thuishouden tegen titelkandidaat Asterix AVO Beveren. Het nummer twee uit de competitie kwam zaterdag...

Brabospelers tonen hun hart – trekking tombola uitgesteld

17 jan

Brabospelers tonen hun hart – trekking tombola uitgesteld

Brabo Men | Club

Op vraag van onze Brabo Men zal de trekking van onze clubtombola niet plaatsvinden op 20 januari, maar wel...

Bronzen medaille voor Daan Spiessens en Joppe Wolters

17 jan

Bronzen medaille voor Daan Spiessens en Joppe Wolters

Brabo Men

Daan Spiessens en Joppe Wolters begonnen het nieuwe jaar onder de nationale vlag. Het Brabo-duo vertegenwoordigde ons land bij...

Ladies starten 2024 met driepunter

16 jan

Ladies starten 2024 met driepunter

Brabo Ladies

De Interfreight Brabo Antwerp Ladies zijn het nieuwe jaar goed begonnen. Cristina Moga en co pakten de drie punten...

Inschrijven Kerststage 2023

24 dec

Inschrijven Kerststage 2023

Antwerp4Volley

Info Op woensdag 27, donderdag 28, vrijdag 29, zaterdag 30 December gaat onze vierde editie van de A4V jeugdstage...

Volgende events

Brabo Teams

Brabo Antwerp Ladies

Brabo Antwerp Ladies

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Asterix Avo Beveren161230142
02.E.s. Charleroi Volley151103136
03.Capitalatwork Bao Tchalou Volley15731428
04.Vdk Bank Gent Damesvolley A15625227
05.Bevo Rekkenshop Roeselare14713326
06.Vc Oudegem A14631425
07a.Brabo Ladies15520819
07b.Servantes Volley Noorderkempen A15512719
09.Dames Volley Haasrode Leuven A15200136
10.Trixxo Lvl Genk1800018-18

Laatste wedstrijd

Antwerp Cup

Beker Van Antwerpen

Volgende wedstrijd

Brabo Antwerp Men

Brabo Antwerp Men

Ranking

NrPloeg#3210P
01a.Vt Marke-webis Wevelgem161411045
01b.Hellvoc Hemiksem-schelle A191314145
03.Brabo Men171220340
04.V.c. Puurs - Sint-amands A191011733
05.Vamos Stekene - Sint-gillis-waas A18832532
06.Servantes Volley Noorderkempen A18812728
07.Bw Nivelles18633627
08.Vc Feniks Haacht17541724
09.Rembert Torhout Heren A18424820
10.Mendo Booischot A184221018
11a.Vt Safesign Hasselt154101014
11b.Kvc Zoersel A192241114
13.Topsport School Vilvoorde18110165

Laatste wedstrijd

Volgende wedstrijd

Brabo Antwerp Girls

Brabo Antwerp Girls

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Limal-ottignies151320043
02.Vlamvo Vlamertinge A171311242
03.Brabo Girls17852236
04.Bevo Beobank Roeselare B16661331
05.Vkt Torhout A16713526
06.Vc Hebo Borsbeke-herzele A16532623
07.Hellvoc Hemiksem-schelle A17513820
08.Capitalatwork Bao Tchalou Volley16332817
09.Vdk Bank Gent Damesvolley B16153716
10.Nidak Nieuwkerken A16314815
11.Govok Cammaert Gooik A16304913
12.Kruikenburg Ternat A1602599

Laatste wedstrijd

Volgende wedstrijd

Brabo Antwerp Boys

Brabo Antwerp Boys

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Fh Nijlen A171301340
02.Volley Haasrode Leuven B151102235
03.Kvc Zoersel B17931434
04.Hellvoc Hemiksem-schelle B16751332
05.Golazo Averbode A17644330
06.Brabo Boys15542425
07.Stalvoc Allimex Beverlo A15710723
08.B.v.c. Balen A16530821
09.Amigos Van Pelt Sint-antonius Zoersel B16503818
10.Lizards Lubbeek-leuven A15314715
11.Mortsel Volley Antwerpen A16112127
12.Mendo Booischot C15013115

Laatste wedstrijd

Volgende wedstrijd

Wij zijn fiere partner van Interfreight Brabo Antwerp Volley Team

Door onze website te gebruiken, verklaart u zich akkoord met onze Cookie Policy en Privacy Policy.

OKMeer informatie.