Nieuws

Een vernieuwde technische staf voor de Ladies

12 mei

Een vernieuwde technische staf voor de Ladies

Brabo Ladies

De technische staf van de Interfreight Brabo Antwerp Ladies zal er volgend seizoen iets anders uitzien. Hoofdtrainer Cristina Moga,...

Sacha Koulberg is de nieuwe coach van de Men

11 mei

Sacha Koulberg is de nieuwe coach van de Men

Brabo Men

Het herenteam van Interfreight Brabo Antwerp heeft een nieuwe coach. De 62-jarige Sacha Koulberg neemt het roer over van...

Antwerp Ladies nemen afscheid van vier speelsters

10 mei

Antwerp Ladies nemen afscheid van vier speelsters

Brabo Ladies

Clara Wellens, Katrien Vanheusden, Lotte Notelaers en Noor Van Den Heede nemen afscheid van de Antwerp Ladies. Clara Wellens...

Eline Fieremans eerste transfer Ladies

9 mei

Eline Fieremans eerste transfer Ladies

Brabo Ladies

Eline Fieremans is de eerste nieuwe transfer van de Ladies. De 18-jarige setter speelde het voorbije seizoen bij de...

Sarah Cools tekent bij

7 mei

Sarah Cools tekent bij

Brabo Ladies

Sarah Cools blijft bij de Antwerp Ladies. De 25-jarige middenspeelster begint aan haar derde seizoen in de Arenahal. In...

Sara De Donder settelt zich voor een extra jaar in Antwerpen

6 mei

Sara De Donder settelt zich voor een extra jaar in Antwerpen

Brabo Ladies

Sara De Donder speelt al sinds 2018 onafgebroken voor de Antwerp Ladies. De 22-jarige setter tekent bij voor een...

Volgende events

Brabo Teams

Brabo Antwerp Ladies

Brabo Antwerp Ladies

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Tchalou Volley220006
02.Brabo Ladies200020

Laatste wedstrijd

Volgende wedstrijd

Brabo Antwerp Men

Brabo Antwerp Men

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Axis Guibertin241923064
02.Brabo Men241722357
03a.Hollebeekhoeve Volley Noorderkempen A241151744
03b.Hellvoc Hemiksem-schelle A241054544
05.Vt Marke-webis Wevelgem A241033839
06.Amigos Van Pelt Sint-antonius Zoersel A24943838
07a.Envol Herve Mortroux Thimister Vbc2410221036
07b.Bw Nivelles2411031036
09.V.c. Zoersel A24637831
10.Mendo Booischot A248221230
11.Vc Syneton Klein Brabant Puurs246321326
12.Vc Feniks Haacht A243321617
13.Topsport School Vilvoorde24111216

Laatste wedstrijd

Nationale A

Competitie

Volgende wedstrijd

Brabo Antwerp Girls

Brabo Antwerp Girls

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Hellvoc Hemiksem-schelle A221461155
02.Velvoc Veltem Beisem A221434152
03a.Volley Heist Dames221232544
03b.Volley Haasrode Leuven B221224444
05.Mavoc-mechelen A221125442
06.Brabo Girls221114639
07.Mortsel Volley Antwerpen A221032738
08.Vc Smash Lier A226321126
09.Bovoc Bouwel A226301324
10.Bruxelles Est Vc222251315
11.Barbar Ixelles Volley222211710
12.Topsport School Vilvoorde22022186

Laatste wedstrijd

Volgende wedstrijd

Brabo Antwerp Boys

Brabo Antwerp Boys

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Hz 93 Hofstade-zemst A222001161
02.Sporta Brussels Volley222000260
03.Bw Nivelles221311742
04.Gimm-e Waasland Kruibeke A221123640
05.Volley Haasrode Leuven B221121838
06a.Hellvoc Hemiksem-schelle B22852736
06b.Volley Eternit Kapelle-op-den-bos A221022836
06c.Bruxelles Est Vc B221022836
09.Brabo Boys223331318
10.Topsport School Vilvoorde222321514
11.Charleroi Volley223011810
12.C.a.p.c.i.-wb22102195

Laatste wedstrijd

Nationale 3

Competitie

Volgende wedstrijd

Wij zijn fiere partner van Interfreight Brabo Antwerp Volley Team

Door onze website te gebruiken, verklaart u zich akkoord met onze Cookie Policy en Privacy Policy.

OKMeer informatie.