Brabo Men

Brabo Men

za 4 feb

20u30

Sporthal Arena, Deurne

Competitie

Mendo Booischot A

Brabo Ladies

Asterix Avo

za 4 feb

20u30

Sporthal Meerminnen B

Competitie

Brabo Ladies

KalenderTeamsBusiness Club

Nieuws

Ladies verslaan Charleroi in eigen huis

1 feb

Ladies verslaan Charleroi in eigen huis

Brabo Ladies

De Interfreight Brabo Antwerp Ladies wonnen zaterdag met 3-1 van Charleroi en pakken negen op negen in januari. De...

Après-Ski Party 18 februari

31 jan

Après-Ski Party 18 februari

Brabo Boys | Brabo Girls | Brabo Ladies | Brabo Men | Club

Zaterdag 18 Februari 2023 wordt de Arena voor de eerste keer omgetoverd tot één bruisende après-skistube met top nationale...

Boys, Girls en Men spelen thuis op zaterdag 18 februari

24 jan

Boys, Girls en Men spelen thuis op zaterdag 18 februari

Brabo Boys | Brabo Girls | Brabo Men

18 februari is het volleybaldag in de Arenahal. Die zaterdag spelen de Girls, de Boys én de Men thuis....

Reds verliezen in eigen huis van Zoersel

24 jan

Reds verliezen in eigen huis van Zoersel

Brabo Men

De Interfreight Brabo Antwerp Men kenden een offday tegen Zoersel en gingen met 0-3 onderuit in de Arenahal. Na...

Girls winnen hun 7de match op rij!

23 jan

Girls winnen hun 7de match op rij!

Brabo Girls

De Girls zijn hun nieuwe jaar met een perfect rapport gestart. Afgelopen weekend won Interfreight Brabo Antwerp met 3-0...

Winnende loten tombola 2022-2023

23 jan

Winnende loten tombola 2022-2023

Brabo Boys | Brabo Girls | Brabo Ladies | Brabo Men | Club

De tombola was dit jaar wederom een grote hit. Hieronder vinden jullie de winnende lotnummers terug! Heb jij gewonnen?...

Volgende events

Brabo Teams

Brabo Antwerp Ladies

Brabo Antwerp Ladies

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Vc Oudegem A11901128
02.Asterix Avo11810226
03a.Vdk Bank Gent Damesvolley A10720125
03b.E.s. Charleroi Volley12712225
05.Hermes Rekkenshop Oostende A10600418
06.Brabo Ladies10411415
07.Jaraco Lvl Genk11311612
08.Tchalou Volley1111277
09.Fixit Volley Kalmthout A12110105
10.Volley Haasrode Leuven A1000191

Laatste wedstrijd

Volgende wedstrijd

Brabo Antwerp Men

Brabo Antwerp Men

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Hellvoc Hemiksem-schelle A161420046
02.Vt Marke-webis Wevelgem161221141
03.Brabo Men15913232
04.Bw Nivelles A15902429
05.Rembert Torhout Heren A16452524
06.Envol Herve Mortroux Thimister Vbc16621723
07.Volley Noorderkempen A15523522
08.Vc Syneton Klein Brabant Puurs14520719
09.Vt Safesign Hasselt14323616
10a.Kvc Zoersel A15314715
10b.Mendo Booischot A16314815
12.Amigos Van Pelt Sint-antonius Zoersel A162211111
13.Topsport School Vilvoorde14020124

Laatste wedstrijd

Nationale A

Competitie

Volgende wedstrijd

Brabo Antwerp Girls

Brabo Antwerp Girls

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Fixit Volley Kalmthout B141011233
02a.Mortsel Volley Antwerpen A14731328
02b.Mavoc Mechelen A14901428
04.Brabo Girls13811327
05a.Bovoc Bouwel A13620522
05b.Fh Nijlen A13612422
07.Wolvertem Sporting A13611521
08.Vc Syneton Klein Brabant Puurs A14512619
09.Amigos Van Pelt Sint-antonius Zoersel B1321199
10.Vc Smash Lier A1320298
11.Topsport School Vilvoorde14110125

Laatste wedstrijd

Volgende wedstrijd

Brabo Antwerp Boys

Brabo Antwerp Boys

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Volley Noorderkempen B141210138
02.Kvc Zoersel B15823231
03a.Mortsel Volley Antwerpen A15911430
03b.Hellvoc Hemiksem-schelle B15733230
05a.Vc Heist Delhaize Herenthout A15542425
05b.Amigos Van Pelt Sint-antonius Zoersel B14712425
07a.Golazo Averbode Heren A15620722
07b.Brabo Boys15515422
09.Kreg Rotselaar A15332717
10.Mendo Booischot C15241815
11.Topsport School Vilvoorde1320298
12.Sporta Brussels Volley B15001141

Laatste wedstrijd

Volgende wedstrijd

Wij zijn fiere partner van Interfreight Brabo Antwerp Volley Team

Door onze website te gebruiken, verklaart u zich akkoord met onze Cookie Policy en Privacy Policy.

OKMeer informatie.