Nieuws

Brabo Antwerp duikt het zand in!

8 jul

Brabo Antwerp duikt het zand in!

Brabo Boys | Brabo Girls | Brabo Ladies | Brabo Men | Webshop

Op zaterdag 20 augustus organiseren onze spelers een uniek beachvolleybaltoernooi. En dat is meteen jouw kans om samen met...

Stef Van Heyste verlengt zijn contract

10 jun

Stef Van Heyste verlengt zijn contract

Brabo Men

Stef Van Heyste kent het Antwerpse volleybal als geen ander. In het seizoen 2016-2017 speelde hij al voor Topvolley...

Jarne Frans gaat voor zijn tweede jaar bij Brabo

9 jun

Jarne Frans gaat voor zijn tweede jaar bij Brabo

Brabo Men

Jarne Frans maakte dit seizoen zijn debuut voor Interfreight Brabo Antwerp. De libero verlengt zijn verblijf in Antwerpen en...

Jeroen Oprins verlengt zijn verblijf

8 jun

Jeroen Oprins verlengt zijn verblijf

Brabo Men

Jeroen Oprins kwam vorig seizoen over van Lindemans Aalst uit de Euromillions Volley League. De ruim twee meter hoge...

Tijs Van der Maat blijft bij Brabo

7 jun

Tijs Van der Maat blijft bij Brabo

Brabo Men

Tijs Van der Maat verlengt zijn contract. De 26-jarige middenman kwam drie jaar geleden bij de club en maakte...

Milan Roelants tekent voor een vierde seizoen

3 jun

Milan Roelants tekent voor een vierde seizoen

Brabo Men

Milan Roelants zal ook volgend seizoen in de Arena schitteren. De 28-jarige middenman is er al bij sinds de...

Volgende events

Brabo Teams

Brabo Antwerp Ladies

Brabo Antwerp Ladies

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Tchalou Volley220006
02.Brabo Ladies200020

Laatste wedstrijd

Volgende wedstrijd

Brabo Antwerp Men

Brabo Antwerp Men

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Axis Guibertin241923064
02.Brabo Men241722357
03a.Hollebeekhoeve Volley Noorderkempen A241151744
03b.Hellvoc Hemiksem-schelle A241054544
05.Vt Marke-webis Wevelgem A241033839
06.Amigos Van Pelt Sint-antonius Zoersel A24943838
07a.Envol Herve Mortroux Thimister Vbc2410221036
07b.Bw Nivelles2411031036
09.V.c. Zoersel A24637831
10.Mendo Booischot A248221230
11.Vc Syneton Klein Brabant Puurs246321326
12.Vc Feniks Haacht A243321617
13.Topsport School Vilvoorde24111216

Laatste wedstrijd

Nationale A

Competitie

Volgende wedstrijd

Brabo Antwerp Girls

Brabo Antwerp Girls

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Hellvoc Hemiksem-schelle A221461155
02.Velvoc Veltem Beisem A221434152
03a.Volley Heist Dames221232544
03b.Volley Haasrode Leuven B221224444
05.Mavoc-mechelen A221125442
06.Brabo Girls221114639
07.Mortsel Volley Antwerpen A221032738
08.Vc Smash Lier A226321126
09.Bovoc Bouwel A226301324
10.Bruxelles Est Vc222251315
11.Barbar Ixelles Volley222211710
12.Topsport School Vilvoorde22022186

Laatste wedstrijd

Volgende wedstrijd

Brabo Antwerp Boys

Brabo Antwerp Boys

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Hz 93 Hofstade-zemst A222001161
02.Sporta Brussels Volley222000260
03.Bw Nivelles221311742
04.Gimm-e Waasland Kruibeke A221123640
05.Volley Haasrode Leuven B221121838
06a.Hellvoc Hemiksem-schelle B22852736
06b.Volley Eternit Kapelle-op-den-bos A221022836
06c.Bruxelles Est Vc B221022836
09.Brabo Boys223331318
10.Topsport School Vilvoorde222321514
11.Charleroi Volley223011810
12.C.a.p.c.i.-wb22102195

Laatste wedstrijd

Nationale 3

Competitie

Volgende wedstrijd

Wij zijn fiere partner van Interfreight Brabo Antwerp Volley Team

Door onze website te gebruiken, verklaart u zich akkoord met onze Cookie Policy en Privacy Policy.

OKMeer informatie.