Nieuws

Belgian Beachvolley Championship meert aan op de Orteliuskaai

22 mei

Belgian Beachvolley Championship meert aan op de Orteliuskaai

Antwerp4Volley | Beach

Belgian Beachvolley Championship meert aan op de Orteliuskaai Cockerill Beach Antwerp organiseert voor het tweede jaar op rij een...

INTERFREIGHT BRABO ANTWERP VT promoveert naar de Lotto Volley League

16 mei

INTERFREIGHT BRABO ANTWERP VT promoveert naar de Lotto Volley League

Brabo Men

Met trots kondigen wij aan dat onze herenploeg, INTERFREIGHT BRABO ANTWERP VT, na een fantastisch seizoen als vice-kampioen in...

Ontdek het team van de Ladies voor 2024-2025

16 mei

Ontdek het team van de Ladies voor 2024-2025

Brabo Ladies

Alleen maar bekende namen in het team van de Brabo Antwerp Ladies komend seizoen. Enkel Youna Coens en kapitein...

Men eindigen ijzersterk seizoen met overwinning bij Topsportschool Vilvoorde

16 apr

Men eindigen ijzersterk seizoen met overwinning bij Topsportschool Vilvoorde

Brabo Men

Met negen opeenvolgende overwinningen in alle competities hebben de mannen een perfect seizoenseinde gespeeld. Maar 21 op 21 was...

Ladies sluiten seizoen af met 1-3-winst tegen Servantes Volley Noorderkempen

16 apr

Ladies sluiten seizoen af met 1-3-winst tegen Servantes Volley Noorderkempen

Brabo Ladies

Het seizoen zit erop voor de Interfreight Brabo Antwerp Ladies. In de laatste wedstrijd van het seizoen wonnen de...

Girls winnen Interfederale beker

8 apr

Girls winnen Interfederale beker

Brabo Girls

Na de Men en de Ladies hebben nu ook de Ladies een beker veroverd. De Ladies wonnen zondag de...

Volgende events

Brabo Teams

Brabo Antwerp Ladies

Brabo Antwerp Ladies

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Asterix Avo Beveren181331146
02.E.s. Charleroi Volley181204240
03a.Capitalatwork Bao Tchalou Volley181031437
03b.Bevo Rekkenshop Roeselare181023337
05.Vc Oudegem A18751532
06.Vdk Bank Gent Damesvolley A18726331
07.Brabo Ladies186201022
08.Servantes Volley Noorderkempen A185121019
09.Dames Volley Haasrode Leuven A18200166
10.Trixxo Lvl Genk1800018-18

Laatste wedstrijd

Volgende wedstrijd

Brabo Antwerp Men

Brabo Antwerp Men

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Vt Marke-webis Wevelgem242011263
02.Brabo Men241920361
03.Hellvoc Hemiksem-schelle A241515352
04.Vamos Stekene - Sint-gillis-waas A241143644
05.V.c. Puurs - Sint-amands A241311942
06.Bw Nivelles24953740
07.Servantes Volley Noorderkempen A249221133
08.Vc Feniks Haacht247421131
09.Rembert Torhout Heren A246261028
10.Mendo Booischot A246231325
11.Vt Safesign Hasselt245321423
12.Kvc Zoersel A242351417
13.Topsport School Vilvoorde24130209

Laatste wedstrijd

Nationale A

Competitie

Volgende wedstrijd

Brabo Antwerp Girls

Brabo Antwerp Girls

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Limal-ottignies222020064
02.Vlamvo Vlamertinge A221521450
03.Brabo Girls221053443
04a.Bevo Beobank Roeselare B22782539
04b.Vc Hebo Borsbeke-herzele A221033639
06.Vkt Torhout A221023737
07.Hellvoc Hemiksem-schelle A228131029
08.Capitalatwork Bao Tchalou Volley224521124
09a.Govok Cammaert Gooik A226051123
09b.Nidak Nieuwkerken A225161023
11.Vdk Bank Gent Damesvolley B221531316
12.Kruikenburg Ternat A22025159

Laatste wedstrijd

Nationale 2

Competitie

Volgende wedstrijd

Brabo Antwerp Boys

Brabo Antwerp Boys

Ranking

NrPloeg#3210P
01.Volley Haasrode Leuven B221802256
02.Fh Nijlen A221711354
03.Golazo Averbode A22854538
04a.Hellvoc Hemiksem-schelle B22772637
04b.Brabo Boys22942737
06.Kvc Zoersel B22933736
07.Stalvoc Allimex Beverlo A221012934
08.B.v.c. Balen A228401032
09.Amigos Van Pelt Sint-antonius Zoersel B226241026
10.Lizards Lubbeek-leuven A225241123
11.Mendo Booischot C223151316
12.Mortsel Volley Antwerpen A22112187

Laatste wedstrijd

Volgende wedstrijd

Wij zijn fiere partner van Interfreight Brabo Antwerp Volley Team

Door onze website te gebruiken, verklaart u zich akkoord met onze Cookie Policy en Privacy Policy.

OKMeer informatie.